Restauracja Plackowa Izba

Zapraszamy Państwa do PLACKOWEJ IZBY,gdzie króluje placek, szczególnie ten ziemniaczany podawany na 12 sposobów, ale również ten naleśnikowy serwowany i na słodko i na słono. Dodatkowo dla smakoszy swojskich przysmaków polecamy przekładaniec góralski, zrazy, sytą zupkę gulaszową oraz smaczny i zdrowy kwas chlebowy.Zapraszamy również na pyszne pierogi w 15 rodzajach i pozostałe swojskie jadło z Pierogowej Izby

Kamienny kominek, belkowe ściany, stare talerzówki, kute żyrandole i kinkiety oraz mnóstwo słodkich bibelotów stworzyły niepowtarzalny klimat w naszym wnętrz i przenoszą nas z nostalgią w odległe czasy.

W Plackowej Izbie gwarantujemy niezapomniane doznania smakowe, niepowtarzalny klimat lokalu, niskie ceny oraz miłą obsługę. Mamy nadzieję, że wizyta w naszym lokalu będzie ucztą i dla Państwa żołądka i dla Państwa oka.

W naszym lokalu organizujemy kameralne przyjęcia okolicznościowe, komunie, chrzty, prezentacje produktów i usług oraz spotkania firmowe.